Espoon Liigan lopputurnaus pelataan 26.-27.9. 2020 Leppävaaran Urheilupuistossa seuraavasti:
La 26.9.
Pojat 2012
Pojat 2011
Pojat 2010 (harraste)
Su 27.9.
Pojat 2014
Pojat 2013
Tytöt 2012
Tytöt 2011
Tytöt 2013-2014
Tytöt 2010 (harraste)
Turnausmaksu on 60 euroa. Kaikille osallistuville joukkueille luvataan kolme peliä (2x15 min). Turnaukseen osallistuvat saavat Espoon Liigan diplomit.
Otteluohjelma on julkaistu!
- NroSarjaSarjaKenttäKotiVieras
- Su 27.9.2020
- 27.9.2020
- 197P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 1FC Kirkkonummi/
Black 09:00HooGee - 198P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 2Kasiysi/
Liila 09:00KaPy/P14 Sininen - 200P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 3Honka/
Keltainen M 09:00FC Kirkkonummi/Gold - 137P7-1Pojat 2013 (U7) Taso ILeppävaara TN 1/1KaPy/
Sininen 09:00Honka/Keltainen K - 134P7-1Pojat 2013 (U7) Taso ILeppävaara TN 1/2LePa/
Musta 09:00HooGee/Siniset - 140P7-1Pojat 2013 (U7) Taso ILeppävaara TN 1/3EPS/
2013 Punainen 09:00Kasiysi/punainen - 143P7-1Pojat 2013 (U7) Taso ILeppävaara TN 1/4Honka P13 Keltainen M09:00FC Wild/
Sininen - 238T9-1Tytöt 2011 (U9) Taso ILeppävaara TN 2/1EPS/
punainen 09:00LePa/vihreä - 239T9-1Tytöt 2011 (U9) Taso ILeppävaara TN 2/2Honka/
Pantteriinat musta 09:00KaPy/T11 sininen - 179P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/3Honka/
P14 Musta K 09:00HooGee/Valkoiset - 159P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/4EsPa/
oranssi 09:00LePa/Keltainen - 201P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 1Tikka/
Tiikerit14 09:35LePa/Sininen - 202P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 2EPS/
Punainen C 09:35Kasiysi/Musta - 203P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 3FC Kirkkonummi/
Black 09:35Kasiysi/Oranssi - 146P7-1Pojat 2013 (U7) Taso ILeppävaara TN 1/1Kasiysi/
valkoinen 09:35PEP/Black - 144P7-1Pojat 2013 (U7) Taso ILeppävaara TN 1/2Honka/
P14 Musta M 09:35FC Kirkkonummi/White - 145P7-1Pojat 2013 (U7) Taso ILeppävaara TN 1/3EPS/
valkoinen B 09:35EsPa/keltainen - 142P7-1Pojat 2013 (U7) Taso ILeppävaara TN 1/4EBK/
Sininen 09:35LePa/Sininen - 161P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/1FC Kirkkonummi/
Pink 09:35EPS Punainen C - 162P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/2LePa/
Punainen 09:35PEP/White - 165P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/3FC Wild/
Valkoinen 09:35KaPy/Valkoinen - 160P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/4LePa/
Keltainen 09:35EBK/Valkoinen - 204P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 1HooGee10:10LePa/
Musta - 199P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 2KaPy/
P14 Sininen 10:10EBK/Sininen - 205P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 3KaPy/
P14 Valkoinen 10:10LePa/Keltainen - 139P7-1Pojat 2013 (U7) Taso ILeppävaara TN 1/1KaPy/
Sininen 10:10HooGee/Siniset - 135P7-1Pojat 2013 (U7) Taso ILeppävaara TN 1/2FC Kirkkonummi/
Black 10:10Honka/Keltainen K - 147P7-1Pojat 2013 (U7) Taso ILeppävaara TN 1/3EsPa/
keltainen 10:10EBK/Sininen - 151P7-1Pojat 2013 (U7) Taso ILeppävaara TN 1/4FC Wild/
Sininen 10:10LePa/Sininen - 241T9-1Tytöt 2011 (U9) Taso ILeppävaara TN 2/1LePa/
vihreä 10:10Honka/Pantteriinat musta - 240T9-1Tytöt 2011 (U9) Taso ILeppävaara TN 2/2KaPy/
T11 sininen 10:10EPS/punainen - 163P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/3EsPa/
musta 10:10Honka/P14 Musta K - 164P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/4EPS/
2013 Punainen B 10:10Honka/Vihreä K - 206P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 1EBK/
Sininen 10:45Kasiysi/Musta - 207P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 2FC Kirkkonummi/
Gold 10:45Kasiysi/Liila - 208P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 3LePa/
Sininen 10:45Kasiysi/Oranssi - 148P7-1Pojat 2013 (U7) Taso ILeppävaara TN 1/1Honka P13 Keltainen M10:45EPS/
valkoinen B - 138P7-1Pojat 2013 (U7) Taso ILeppävaara TN 1/2LePa/
Musta 10:45FC Kirkkonummi/Black - 149P7-1Pojat 2013 (U7) Taso ILeppävaara TN 1/3PEP/
Black 10:45Honka/P14 Musta M - 150P7-1Pojat 2013 (U7) Taso ILeppävaara TN 1/4FC Kirkkonummi/
White 10:45Kasiysi/valkoinen - 166P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/1HooGee/
Valkoiset 10:45Kasiysi/vihreä - 167P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/2EBK/
Valkoinen 10:45Honka/P14 Musta K - 168P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/3EPS Punainen C10:45EsPa/
oranssi - 158P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/4EPS/
2013 Punainen B 10:45FC Wild/Valkoinen - 215P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 1Honka/
Keltainen M 11:20Tikka/Tiikerit14 - 210P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 2FC Kirkkonummi/
Black 11:20EPS/Punainen C - 211P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 3LePa/
Keltainen 11:20KaPy/P14 Sininen - 131P7-1Pojat 2013 (U7) Taso ILeppävaara TN 1/1Honka/
Keltainen K 11:20EPS/2013 Punainen - 141P7-1Pojat 2013 (U7) Taso ILeppävaara TN 1/2Kasiysi/
punainen 11:20LePa/Musta - 132P7-1Pojat 2013 (U7) Taso ILeppävaara TN 1/3FC Kirkkonummi/
Black 11:20KaPy/Sininen - 154P7-1Pojat 2013 (U7) Taso ILeppävaara TN 1/4LePa/
Sininen 11:20EPS/valkoinen B - 243T9-1Tytöt 2011 (U9) Taso ILeppävaara TN 2/1KaPy/
T11 sininen 11:20LePa/vihreä - 242T9-1Tytöt 2011 (U9) Taso ILeppävaara TN 2/2EPS/
punainen 11:20Honka/Pantteriinat musta - 169P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/3PEP/
White 11:20Honka/Vihreä K - 170P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/4LePa/
Punainen 11:20HooGee/Valkoiset - 212P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 1LePa/
Musta 11:55Honka/Keltainen M - 213P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 2LePa/
Sininen 11:55FC Kirkkonummi/Black - 209P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 3Tikka/
Tiikerit14 11:55KaPy/P14 Valkoinen - 133P7-1Pojat 2013 (U7) Taso ILeppävaara TN 1/1EPS/
2013 Punainen 11:55KaPy/Sininen - 152P7-1Pojat 2013 (U7) Taso ILeppävaara TN 1/2EBK/
Sininen 11:55Honka P13 Keltainen M - 153P7-1Pojat 2013 (U7) Taso ILeppävaara TN 1/3Honka/
P14 Musta M 11:55Kasiysi/valkoinen - 256T8-1Tytöt 2012 (U8) Taso ILeppävaara TN 1/4HooGee/
Pikkupandat 11:55Tikka/Leopardit - 171P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/1EPS/
2013 Punainen B 11:55EsPa/musta - 173P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/2KaPy/
Valkoinen 11:55FC Kirkkonummi/Pink - 178P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/3Honka/
Vihreä K 11:55FC Wild/Valkoinen - 172P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/4Kasiysi/
vihreä 11:55LePa/Keltainen - 214P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 1EPS/
Punainen C 12:30LePa/Musta - 216P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 2Kasiysi/
Liila 12:30LePa/Keltainen - 217P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 3Kasiysi/
Oranssi 12:30HooGee - 155P7-1Pojat 2013 (U7) Taso ILeppävaara TN 1/1EsPa/
keltainen 12:30FC Wild/Sininen - 156P7-1Pojat 2013 (U7) Taso ILeppävaara TN 1/2FC Kirkkonummi/
White 12:30PEP/Black - 136P7-1Pojat 2013 (U7) Taso ILeppävaara TN 1/3Kasiysi/
punainen 12:30HooGee/Siniset - 257T8-1Tytöt 2012 (U8) Taso ILeppävaara TN 1/4Kasiysi12:30LePa
- 175P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/1EsPa/
musta 12:30KaPy/Valkoinen - 180P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/2EBK/
Valkoinen 12:30EPS Punainen C - 174P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/3PEP/
White 12:30EPS/2013 Punainen B - 177P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/4EsPa/
oranssi 12:30Kasiysi/vihreä - 218P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 1Kasiysi/
Musta 13:05KaPy/P14 Valkoinen - 219P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 2EBK/
Sininen 13:05FC Kirkkonummi/Gold - 220P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 3LePa/
Valkoinen 13:05FC Kirkkonummi/Silver - 262T6-7Tytöt 2013 (U6-U7)Leppävaara TN 1/1EBK13:05Kasiysi
- 263T6-7Tytöt 2013 (U6-U7)Leppävaara TN 1/2GrIFK/
Mustat 13:05PEP/t13-14 Punainen - 264T6-7Tytöt 2013 (U6-U7)Leppävaara TN 1/3GrIFK/
Vihreät T14 13:05PEP/t13-14 - 258T8-1Tytöt 2012 (U8) Taso ILeppävaara TN 1/4LePa13:05HooGee/
Pikkupandat - 176P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/1FC Kirkkonummi/
Pink 13:05LePa/Punainen - 181P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/2EBK/
Keltainen 13:05EsPa/punainen - 184P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/3FC Kirkkonummi/
Gold 13:05Honka/Vihreä M - 182P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/4EPS/
valkoinen A 13:05LePa/T13 - 221P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 1EPS/
Punainen A 13:40Honka/Vihreä - 222P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 2EPS/
Punainen B 13:40Kasiysi/Vihreä - 223P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 3EBK/
Valkoinen 13:40Kasiysi/Valkoinen - 266T6-7Tytöt 2013 (U6-U7)Leppävaara TN 1/1LePa/
valkoinen 13:40KaPy/T13 Sininen - 267T6-7Tytöt 2013 (U6-U7)Leppävaara TN 1/2LePa/
vihreä 13:40Tikka/Leopardit - 268T6-7Tytöt 2013 (U6-U7)Leppävaara TN 1/3HooGee13:40Tikka/
Leopardit -14 - 265T6-7Tytöt 2013 (U6-U7)Leppävaara TN 1/4LePa/
2014 13:40KaPy/T13 Valkoinen - 183P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/1EPS/
valkoinen C 13:40PEP/Red - 185P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/2EsPa/
valkoinen 13:40Tikka/Tiikerit - 245T9-2Tytöt 2011 (U9) Taso IILeppävaara TN 2/3Honka/
Pantteriinat keltainen 13:40EBK/T11 VALKOINEN - 259T8-1Tytöt 2012 (U8) Taso ILeppävaara TN 2/4Tikka/
Leopardit 13:40Kasiysi - 224P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 1Kasiysi/
Punainen 14:15Honka/Keltainen K - 225P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 2FC Kirkkonummi/
White 14:15LePa/Vihreä - 226P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 3Kasiysi/
Valkoinen 14:15LePa/Valkoinen - 270T6-7Tytöt 2013 (U6-U7)Leppävaara TN 1/1GrIFK/
Mustat 14:15LePa/valkoinen - 269T6-7Tytöt 2013 (U6-U7)Leppävaara TN 1/2EBK14:15LePa/
vihreä - 271T6-7Tytöt 2013 (U6-U7)Leppävaara TN 1/3GrIFK/
Vihreät T14 14:15LePa/2014 - 274T6-7Tytöt 2013 (U6-U7)Leppävaara TN 1/4PEP/
t13-14 14:15Kasiysi - 246T9-2Tytöt 2011 (U9) Taso IILeppävaara TN 2/1EPS/
valkoinen 14:15LePa/valkoinen - 248T9-2Tytöt 2011 (U9) Taso IILeppävaara TN 2/2KaPy/
T11 valkoinen 14:15PEP/T11-12 - 187P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/3EPS/
valkoinen A 14:15FC Kirkkonummi/Gold - 190P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/4LePa/
T13 14:15EsPa/punainen - 227P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 1EPS/
Punainen A 14:50Kasiysi/Punainen - 229P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 2Kasiysi/
Vihreä 14:50LePa/Vihreä - 228P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 3EPS/
Punainen B 14:50EBK/Valkoinen - 272T6-7Tytöt 2013 (U6-U7)Leppävaara TN 1/1KaPy/
T13 Sininen 14:50Tikka/Leopardit -14 - 273T6-7Tytöt 2013 (U6-U7)Leppävaara TN 1/2KaPy/
T13 Valkoinen 14:50HooGee - 275T6-7Tytöt 2013 (U6-U7)Leppävaara TN 1/3PEP/
t13-14 Punainen 14:50Tikka/Leopardit - 251T9-2Tytöt 2011 (U9) Taso IILeppävaara TN 2/1LePa/
valkoinen 14:50Honka/Pantteriinat keltainen - 186P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/2Honka/
Vihreä M 14:50EBK/Keltainen - 261T8-1Tytöt 2012 (U8) Taso ILeppävaara TN 2/3LePa14:50Tikka/
Leopardit - 260T8-1Tytöt 2012 (U8) Taso ILeppävaara TN 2/4HooGee/
Pikkupandat 14:50Kasiysi - 230P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 1Honka/
Vihreä 15:25FC Kirkkonummi/White - 231P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 2FC Kirkkonummi/
Silver 15:25Honka/Keltainen K - 232P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 3LePa/
Valkoinen 15:25EPS/Punainen A - 276T6-7Tytöt 2013 (U6-U7)Leppävaara TN 1/1EBK15:25GrIFK/
Mustat - 277T6-7Tytöt 2013 (U6-U7)Leppävaara TN 1/2Tikka/
Leopardit -14 15:25GrIFK/Vihreät T14 - 278T6-7Tytöt 2013 (U6-U7)Leppävaara TN 1/3LePa/
2014 15:25HooGee - 279T6-7Tytöt 2013 (U6-U7)Leppävaara TN 1/4Kasiysi15:25LePa/
valkoinen - 189P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/1PEP/
Red 15:25EsPa/valkoinen - 254T9-2Tytöt 2011 (U9) Taso IILeppävaara TN 2/2EBK/
T11 VALKOINEN 15:25HooGee/Pikkupandat - 188P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/3Tikka/
Tiikerit 15:25EPS/valkoinen C - 193P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/4EsPa/
punainen 15:25FC Kirkkonummi/Gold - 233P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 1LePa/
Vihreä 16:00EPS/Punainen B - 234P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 2EBK/
Valkoinen 16:00FC Kirkkonummi/White - 235P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 3Kasiysi/
Punainen 16:00FC Kirkkonummi/Silver - 282T6-7Tytöt 2013 (U6-U7)Leppävaara TN 1/1Tikka/
Leopardit 16:00KaPy/T13 Valkoinen - 281T6-7Tytöt 2013 (U6-U7)Leppävaara TN 1/2KaPy/
T13 Sininen 16:00PEP/t13-14 - 280T6-7Tytöt 2013 (U6-U7)Leppävaara TN 1/3LePa/
vihreä 16:00PEP/t13-14 Punainen - 252T9-2Tytöt 2011 (U9) Taso IILeppävaara TN 2/1KaPy/
T11 valkoinen 16:00EPS/valkoinen - 250T9-2Tytöt 2011 (U9) Taso IILeppävaara TN 2/2HooGee/
Pikkupandat 16:00PEP/T11-12 - 191P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/3EBK/
Keltainen 16:00EPS/valkoinen A - 194P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/4Honka/
Vihreä M 16:00LePa/T13 - 236P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 1Kasiysi/
Valkoinen 16:35Honka/Vihreä - 237P6Pojat 2014 (U6)LePa Areena 2Honka/
Keltainen K 16:35Kasiysi/Vihreä - 249T9-2Tytöt 2011 (U9) Taso IILeppävaara TN 2/1EPS/
valkoinen 16:35Honka/Pantteriinat keltainen - 247T9-2Tytöt 2011 (U9) Taso IILeppävaara TN 2/2EBK/
T11 VALKOINEN 16:35LePa/valkoinen - 195P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/3PEP/
Red 16:35Tikka/Tiikerit - 192P7-2Pojat 2013 (U7) Taso IILeppävaara TN 2/4EPS/
valkoinen C 16:35EsPa/valkoinen - 255T9-2Tytöt 2011 (U9) Taso IILeppävaara TN 2/1HooGee/
Pikkupandat 17:10KaPy/T11 valkoinen - 253T9-2Tytöt 2011 (U9) Taso IILeppävaara TN 2/2LePa/
valkoinen 17:10PEP/T11-12